![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 9343301
*
nr 934 3301
Ljusstakar
3 st, Kosta Boda, höjd: 6-8 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:29:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 09:58:46
1
100 kr
12/1 14:27:20
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kosta boda ljusstakar ljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:32
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:14
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46
-
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:11
-
5179 Ljusstake
Tidigt 1900-tal, Glas, Dekor i form av sjöjungfru...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:28
*
Ljusstakar
Läs mer om e-auktion
nr 934 3301
Ljusstakar
3 st, Kosta Boda, höjd: 6-8 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 09:58:46 | 1 | 100 kr |
12/1 14:27:20 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kosta boda ljusstakar ljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:32 -
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28 -
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:14
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46 -
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:11 -
5179 Ljusstake
Tidigt 1900-tal, Glas, Dekor i form av sjöjungfru...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:28